Nadchodzi Diabeł Toskański

Zapraszam Cię do podróży i odkrycia trzech światów, w których budzą się demony przeszłości… Czy da się przed nimi uciec? Jak je pokonać?

Chodź, opowiem Ci 
o Diable Toskańskim...

Diabeł Toskański to powieść, nad którą właśnie pracuje. Od czego zacząłem proces twórczy? Od sztuki zadawania właściwych pytań skierowanych do siebie – Łukasza Gamrota. Dzięki nim dotarłem do momentu, w którym byłem pewny, o czym chcę Wam opowiedzieć. Diabeł Toskański jest sagą rozgrywającą się w trzech światach, a przeszłość przeplata się z przyszłością i teraźniejszością.

W pierwszej części poznacie chłopca o imieniu Luka, dorosłego Lukę i postać żyjącą w magicznym świecie – Lukę di Buffę. Bohaterowie mają do wykonania ważną misję, ale zakończenie każdej z nich zależy od decyzji podejmowanych w równoległym świecie…

Co doprowadzi do uwolnienia demonów przeszłości? Jak pokonać Cień, który powraca w nieoczekiwanym momencie? Co łączy tajemnicę starożytnych etrusków z budową giga elektrowni w sercu Toskanii?

Nadchodzi czas rozwiązań!

diabeł toskański książka
diabeł toskański książka

Raj czy miejsce ciągłej walki?

Światy, w których żyją nasi bohaterowie, wydają się przepełnioną magią. W każdym z nich kryje się jednak mrok, niebezpieczeństwo oraz tajemnice…

Świat rzeczywisty to miejsce, w którym dorasta Luka otoczony przemocą domową, prześladowaniem w szkole i rygorystycznym środowiskiem Świadków Jehowy. To wlaśnie przed tymi zagrożeniami chłopiec ucieka w marzenia senne.

W ten sposób poznajemy magiczną krainę, w której żyje Luka di Buffa – wybraniec uczący się korzystania z energii marzeń sennych. Nie wie jednak, że wkrótce czeka go podróż dopowadzi go do Krainy Cieni. To właśnie z niej wypełzną demony, które trafią do słonecznych Włoch…

Montegiovi – senna wioska pośrodku bajecznych kajobrazów Toskanii, która przywodzi na myśl utopijną krainę z dzieciństwa. W tym miejscu rozpoczyna się walka o bezpieczeństwo, szczęście, a przede wszystkim odzyskanie spokoju…

Do czego prowadzi potrzeba
znalezienia odpowiedzi?

Każdy z bohaterów staje przed misją, którą jest rozwikłanie tajemnicy możliwej do odkrycia dzięki opanowaniu sztuki zadawania właściwych pytań.

Odpowiedzi wiążą się jednak z odpowiedzialnością. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy moi bohaterowie są na nią gotowi, obserwuj moje social media. 

Już wkrótce odkryje przed Wami więcej informacji!

diabeł toskański książka