Wywiady z diabelsko dobrą energią

Zapraszam Cię do rozmowy, w której poruszymy kluczowe dla Ciebie tematy! Gdzie zaprowadzą nas moje wnikliwe pytania? Przekonajmy się!

Od rozmowy przez promocję 
po Twój cel biznesowy

Kiedy szukałem odpowiedzi na pytanie, co mogę dla Ciebie zrobić, pierwszą myślą były wywiady.
Opanowanie sztuki zadawania właściwych pytań pozwoliła mi na przeprowadzanie inspirujących, nieprzewidywalnych rozmów. Jeżeli chcesz porozmawiać o ważnym dla siebie temacie, pomogę Ci podkreślić wartość Twoich słów i wniosków.

Zanim zaczniemy jednak wywiad, porozmawiamy o celach biznesowych oraz grupie docelowej. Ta analiza pomoże mi kierować rozmowę na właściwe tory. Jeżeli chcesz być wysłuchany, sprawię, by tak się stało!

wywiady
wywiady

Content video, który angażuje

  • 64% klientów na całym świecie decyduje się na dokonanie zakupu po obejrzeniu filmu stworzonego przez daną markę
  • 86% marketerów twierdzi, że wideo skutecznie generuje leady
  • W 2023 roku ludzie oglądali średnio 17 godzin wideo online tygodniowo


Zacząłem od tych statystyk, ponieważ doskonale pokazują, dlaczego warto postawić na content video. Wywiady dają niezliczone możliwości redystrybucji.
Dziesiątki shortsów publikowanych na YouTube i social media czy video udostępniane potencjalnym Klientom w formie wizytówki – to tylko przykłady wykorzystania materiału!

Sposób na promocję marki

Wywiad możesz opublikować zarówno na swoim kanale YouTube, jak i social mediach. Jeżeli jednak zdecydujesz się na rozmowę ze mną, zyskasz znacznie więcej:

  • opublikuję materiał na swoim kanale YouTube,
  • udostępnię shortsy oraz informację o publikacji w swoich social mediach,
  • zagwarantuję tygodniową kampanię na skuteczny zasięg.


Dzięki tym elementom zyskasz znacznie więcej niż inspirujący, angażujący wywiad. Umów się ze mną na spotkanie i porozmawiajmy o szczegółach!

wywiady

Chcesz umówić się na wywiad? Zapraszam na spotkanie!